Sivas Tek Lider Akademi

Yetenekli eğitim kadrosu, geniş kütüphanesi ve büyük ders yelpazesi ile hizmet veren Sivas Tek Lider Akademi, öğrencilerine hizmet verebilmek için büyük bir şevkle çalışmakta ve her geçen gün daha fazla ders hizmeti sunmaktadır.

Hüsnü Kiraz

Neden Biz?

Günümüzde gerek sınavlara olan talebin artması, gerekse bu alanda kaliteli hizmet ihtiyacının ortaya çıkmasıyla birlikte; Sivas Tek Lider Akademi gün geçtikçe daha da büyümekte, ve sizlere daha iyi hizmet vermek için çabalamaktadır.

Görevlerimiz

Her türlü sınava yönelik ders imkanı olan ve çok sayıda sertifikalı öğretmen kadrosu ile her an kullanımıza hazır olan Tek Lider Akademi; artık sanal kütüphanesi ile de hizmetinizdedir.

Uzun yıllardır sizlere hizmet vermekte olan Sivas Tek Lider Akademi, geçmiş yıllarda pek çok öğrenciye de hizmet vermiş; çok sayıda öğrencinin KPSS’de atanmasına yardımcı olmuştur.

Tüm öğrencilerimizin sınavlarında başarılı olmaları tek amacımız olup, bu süreçte kaliteli eğitmenlerimizin öğrencilerimize ulaşabilmelerini sağlamak ve gerek çalışanlarımızın, gerekse öğrencilerimizin memnuniyetini sağlamak görevimizdir.

Eğitim kalitesini yükseltmek, ülkenin bilinçli ve eğitimli neferler yetiştirmesini sağlamak ve en önemlisi gelecek nesiller için daha iyi bir ülke yaratmak arzulamaktayız.