Yükseköğretim Kurumları Dil Sınavı, Anadolu Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi işbirliği ile hazırlanmaktadır. Çoğunlukla Yüksek Lisans ve Doktora programlarına hazırlıkta size gerekecek olan YÖKDİL Sınavı’na, yetkin eğitmen kadromuzla hazırlanın.

KURUMUMUZA MASKESİZ GİRİŞ YASAKTIR. GÜNLÜK TEMİZLİK YAPILMAKTA VE HAFTALIK DEZENFEKTE EDİLMEKTEDİR SOSYAL MESAFE KURALLARINA UYGUN BİR ŞEKİLDE SINIFLARIMIZDA OTURMA PLANI UYGULANMAKTADIR.
KPSS-LİSANS, KPSS-A, KPSS-B, KPSS-ÖNLİSANS, KPSS-ORTAÖĞRETİM, KPSS-ÖĞRETMENLİK, ÖABT, ALES, DGS, YKS(TYT-AYT), 9-10-11, YDS-YÖKDİL, ADLİ HAKİMLİK VE SAVCILIK kurslarımız için erken kayıtlarımız başlamıştır! Fırsatlardan yararlanmak için acele edin!
Yıllar süren tecrübenin eseri; alanında en iyi öğretim kadrosu, sınav sistemine uygun hazırlanmış yayınlar ve hedefine ulaşan binlerce öğrenci…
Alanında en iyi öğretim kadrosuyla 10 yılı aşkın süredir sizlere hizmet vermekteyiz. Bizimle binlerce kişi üniversiteli bir o kadar kişi de devlet memur oldu. Sizler de en iyilerden...
Sivas Tek Lider Akademi olarak Sivas’ın en modern binasında, 10 yıllık tecrübemiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Üstelik artık Benim Hocam Yayınları işbirliği ile.