Dikey Geçiş Sınavı, ön lisans proglarımının birinden ya da herhângi bir meslek yüksekokulundan mezun öğrencilerin, lisans programlarına geçiş yapmaları için gereklidir.

Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü saygıyla anıyor; aydınlık, fikri ve vicdanı hür, üreten ve sorgulayan nesiller yetiştirmek için büyük fedakarlıklarla çalışan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyoruz.
KURUMUMUZA MASKESİZ GİRİŞ YASAKTIR. GÜNLÜK TEMİZLİK YAPILMAKTA VE HAFTALIK DEZENFEKTE EDİLMEKTEDİR SOSYAL MESAFE KURALLARINA UYGUN BİR ŞEKİLDE SINIFLARIMIZDA OTURMA PLANI UYGULANMAKTADIR.
KPSS-LİSANS, KPSS-A, KPSS-B, KPSS-ÖNLİSANS, KPSS-ORTAÖĞRETİM, KPSS-ÖĞRETMENLİK, ÖABT, ALES, DGS, YKS(TYT-AYT), 9-10-11, YDS-YÖKDİL, ADLİ HAKİMLİK VE SAVCILIK kurslarımız için erken kayıtlarımız başlamıştır! Fırsatlardan yararlanmak için acele edin!
DGS Derslerimiz 15 Kasım’da Başlıyor! Geç kalmadan sizler de kaydınızı yaptırın.
Ekim ayı gruplarımıza kayıtlarımız devam ediyor. Kazanmak istiyorsanız geleceğinize bizimle yön verin!
KPSS, KPSS-A, KPSS-B, ÖABT, DGS, ALES kayıtlarımız avantajlı fiyatlarla devam ediyor. Sizler de bu yıl kazanmak istiyorsanız bize güvenin!
Yıllar süren tecrübenin eseri; alanında en iyi öğretim kadrosu, sınav sistemine uygun hazırlanmış yayınlar ve hedefine ulaşan binlerce öğrenci…
Alanında en iyi öğretim kadrosuyla 10 yılı aşkın süredir sizlere hizmet vermekteyiz. Bizimle binlerce kişi üniversiteli bir o kadar kişi de devlet memur oldu. Sizler de en iyilerden...
Sivas’ın köklü eğitim markası Sivas Tk Lider Akademi‘de erken kayıt avantajlarımız devam ediyor. Bizimle yüzlerce kişi hedefine ulaştı, siz de onlardan biri olmak istiyorsanız erken kayıt fırsatlarımızı kaçırmayın!